Datum objave: 29.10.2014

Rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Ivan Svetlik je danes na rektoratu sprejel rektorico Univerze v Podgorici prof. Radmilo Vojvodić. Skupaj s sodelavci sta se pogovarjala o možnostih razširitve obstoječega sodelovanja med obema univerzama.

Strinjala sta se, da imata univerzi veliko skupnega, zato v prihodnje vidita priložnost za povezovanje in dobro sodelovanje na izbranih skupnih projektih in študijskih programih na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani. »Takšen skupen  projekt je Multimedija. Gre za študijski program, ki je poseben in sodoben tudi v okviru evropskega izobraževalnega prostora. Prepričana sem, da lahko uspešno sodelujemo,« je po srečanju  povedala rektorica prof. Radmila Vojvodić.

Uspešno sodelovanje pričakuje tudi prof. dr. Ivan Svetlik, ki poleg skupnih projektov ter raziskovalnih in izobraževalnih  programov z Univerzo v Podgorici pričakuje tudi večjo izmenjavo študentov in učiteljev.

Avtor fotografij: Domen Pal za IFP, d.o.o.