Datum objave: 16.09.2015

Vabimo vas na mednarodno konferenco Cutting Edge 2015: mladi v znanosti, ki bo v torek, 22. septembra 2015, ob 9. uri, na Fakulteti za kemijo in kemijsko tehnologijo Univerze v Ljubljani (FKKT).

Na FKKT smo se zaradi problematike lanske spremembe Zakona o štipendiranju odločili, da organiziramo enodnevno mednarodno znanstveno konferenco Cutting Edge 2015. Zoisove štipendije so namreč po novem dosegljive le tistim študentom, ki poleg dobrega študijskega uspeha izkazujejo še dodaten izjemen dosežek. Ker je dogodkov, na katerih bi študenti lahko predstavili svoje raziskovalno delo, malo, udeležba na uveljavljenih konferencah pa draga, smo se na FKKT povezali mladi asistenti, Študentski svet fakultete, Študentska organizacija ter vodstvo fakultete in študentom naravoslovnih ter tehničnih ved ponudili alternativno možnost. Poleg organiziranih predavanj priznanih tujih strokovnjakov bodo svoja raziskovalna dela na konferenci lahko predstavili tudi študentje ter tako pridobili priložnost, da svoj dosežek uveljavijo za pridobitev Zoisove štipendije.

Vabljeni!