Datum objave: 20.04.2016

Kategorija: Novice CUŠ

Obveščamo vas, da so razpisani termini izpitov kreditno ovrednotenih športnih predmetov za študijsko leto 2015/2016.

Razpisane termine si lahko ogledate v spodnji razpredelnici.

Na izpitni rok se prijavite s klikom na posamezni predmet.

Skladno s 140. členom Statuta UL si pridržujemo pravico razpisati izpitni rok samo enkrat v študijskem letu. 

Št.

ECTS PREDMET

Termin

 

 

Lokacija

 

 

dan

 datum

ura

1.

Aeroclassic – praktični del

torek

31. 5. 2016

18.00 - 19.00

UŠD Rožna dolina

2.

Aeroflow – praktični del

torek

31. 5. 2016

19.00 - 21.00

UŠD Rožna dolina

3.

Aerostretch – praktični del

petek

27. 5. 2016

7.30 - 9.30

UŠD Rožna dolina

4.

TNZ  – praktični del

četrtek (termin 1)

26. 5. 2016

18.00 – 19.30

UŠD Rožna dolina

četrtek (termin 2)

2. 6. 2016

14.00 – 16.00

UŠD Rožna dolina

Aerobika – teoretični del za vse skupine

torek

7. 6. 2016

15.00 – 16.30

Univerza v Ljubljani, Kongresni trg 12 (Zbornična dvorana)

5.

Družabni ples

ponedeljek

30. 5. 2016

18.00 - 19.30

UŠD Rožna dolina

6.

Fitnes 1

ponedeljek

30. 5. 2016

18.00 - 19.30

UŠD Rožna dolina

7.

Fitnes 2

ponedeljek

30. 5. 2016

19.30 - 21.00

UŠD Rožna dolina

8.

Fitnes 3

torek

31. 5. 2016

19.30 - 21.00

UŠD Rožna dolina

9.

Gimnastika

četrtek

2. 6. 2016

8.00 – 10.00

Fakulteta za šport, kabinet 64

10.

Joga

četrtek

26. 5. 2016

10.00 – 12.00

UŠD Rožna dolina

četrtek

2. 6. 2016

10.00 – 12.00

UŠD Rožna dolina

11.

Košarka 1 in Košarka 2

torek

7. 6. 2016

18.00 - 19.30

UŠD Rožna dolina

12.

Nogomet  1 in Nogomet 2

torek

31. 5. 2016

19.30 - 21.00

UŠD Rožna dolina

13.

Odbojka 1 in Odbojka 2

ponedeljek

30. 5. 2016

18.00 - 19.30

UŠD Rožna dolina

14.

Odbojka 3 in Odbojka  4

torek

31. 5. 2016

18.00 - 19.30

UŠD Rožna dolina

15.

Odbojka na mivki

petek

17. 6. 2016

12.00 - 15.00

Študentski domovi Rožna dolina

16.

Pilates 1 in Pilates 2

torek

7. 6. 2016

19.00 - 22.00

Fakulteta za šport

17.

Pilates 3

četrtek

2. 6. 2016

8.30 - 10.00

UŠD Rožna dolina

18.

Plavanje –praktični del

torek

3. 5. 2016

16.00 - 17.00

Bazen pri Fakulteti za šport

Plavanje – teoretični del

torek

3. 5. 2016

17.00 - 18.00

Fakulteta za šport, Bazenska predavalnica

19.

Rolanje

torek

24. 5. 2016

12.30 - 12.30

Univerza v Ljubljani, Kongresni trg 12, Vogalna  soba 79-80

14.00 - 15.00

Kotalkališče Tivoli

20.

Športno plezanje

sreda

11. 5. 2016

16.00 – 19.00

Fakulteta za šport, predavalnica A

21.

Potapljanje OWD

petek

27. 5. 2016

 

Sv. Marina, Hrvaška (predviden termin, odvisen od vremena)