Datum objave: 12.05.2016

Vabimo vas na zaposlitveni sejem JobFair, ki ga že deveto leto zapored organizira študentsko društvo EESTEC LC Ljubljana.

Pestro dogajanje bo sestavljeno iz predstavitev uspešnih podjetij na stojnicah, zanimivih predavanj, treningov mehkih veščin ter hitrih zmenkov med študenti in predstavniki podjetij.

JobFair bo potekal med 17. in 19. majem 2016 na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani, s spremljevalnim programom na Fakulteti za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani.

V okviru sejma vas vabimo tudi na okroglo mizo »Položaj inženirjev pri nas«, na kateri bodo strokovnjaki iz akademske in gospodarske sfere razmišljali o dilemah in ovirah, s katerimi se soočajo tako mladi kot izkušeni inženirji v Sloveniji.

Okrogla miza bo v četrtek, 19. maja 2016, ob 17.30 uri na Fakulteti za elektrotehniko Univerze v Ljubljani.

Več informacij najdete na uradni spletni strani in Facebook profilu Job Fair Ljubljana.