Datum objave: 13.03.2017

Pretekli konec tedna je v Beogradu potekal visokošolski sejem izobraževanja, kjer se je predstavila tudi Univerza v Ljubljani.

Pod okriljem Study in Slovenia so se na sejmu predstavile Univerza v Ljubljani, Univerza v Mariboru, Univerza v Novi Gorici, Univerza na Primorskem, Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije ter CMEPIUS. Slovenija je na letošnjem sejmu sodelovala kot država partnerica.

Udeleženci sejma so se lahko v sklopu predstavitve Univerze v Ljubljani srečali s predstavniki Akademije za likovno umetnost in oblikovanje, Fakultete za družbene vede, Fakultete za elektrotehniko, Pedagoške fakultete in Fakultete za računalništvo in informatiko, ki so z interaktivno predstavitvijo popestrili dogajanje in privabili obiskovalce k ogledu. V okviru sejma so potekale številne delavnice in predstavitve, med drugim tudi delavnica slovenskega jezika.

Avtor fotografij je Sebastijan Frumen.