Datum objave: 03.04.2018

Fakulteta za šport Univerze v Ljubljani in Plesna zveza Slovenije skupaj organizirata Univerzitetno prvenstvo v družabnih plesih, ki bo potekalo v sredo, 18. aprila 2018, v prostorih Fakultete za šport Univerze v Ljubljani (Gortanova 22, Ljubljana).

Prijavijo se lahko študenti s statusom s katerekoli članice oziroma fakultete, ki niso registrirani kot aktivni tekmovalci v standardnih in latinsko-ameriških plesih na Plesni zvezi Slovenije. Tekmuje se lahko samo v standardnih plesih (angleški valček, dunajski valček, tango, fokstrot) ali samo v latinsko-ameriških plesih (samba, ča-ča, rumba, jive) ali v kombinaciji obeh (standardnih in latinsko-ameriških plesih skupaj).

Prijavite se lahko tukaj, dodatne informacije pa najdete na spletni strani fakultete.