Datum objave: 13.04.2018

Tutorstvo za študente s posebnimi potrebami Filozofske fakultete UL, v sodelovanju z Oddelkom za psihologijo in z Oddelkom za pedagogiko in andragogiko vabi na okroglo mizo, ki se bo dotikala aktualne tematike – duševne motnje in življenje z njimi med študentsko populacijo.    Tema, ki jo še vedno mnogi smatrajo kot tabu, postaja vedno bolj aktualna. Nekatera imena, ki pomembno prispevajo k razvoju znanosti v našem prostoru, bodo spregovorila o vsakdanjiku oseb, ki živijo z  duševno motnjo. Razprava se bo dotikala mnogoterih ravni duševnih bolezni, z okroglo mizo pa želimo širšo javnost ozavestiti o teoretičnih in praktičnih vidikih duševnih bolezni.    O duševnih motnjah med študentsko populacijo bodo na okrogli mizi razpravljali: -dr. Robert Masten -dr. Robi Kroflič -dr. Gorazd V. Mrevlje -Petra Škrabar, študentka psihologije   Vabljeni, da se nam pridružite 19. aprila 2018 ob 19. uri v predavalnici 2 na Filozofski fakulteti.