Datum objave: 11.01.2019

Evropski magistrski študij informacijskega modeliranja zgradb z nazivom BIM A+ (angl. European Master in Building Information Modelling) je enoletni študij Erasmus+, ki ga Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo Univerze v Ljubljani (UL FGG) izvaja skupaj z Univerzo v Minhu (Portugalska) in Politehniško Univerzo v Milanu (Italija). Študij BIM A+ je odziv na vse večje potrebe EU trga po storitvah BIM, ki predstavljajo prihodnost projektiranja in digitalizacije celotnega procesa graditve. Program BIM A+ je rezultat raziskovalnega, pedagoškega in strokovnega dela na področju BIM in digitalizacije.

Do 31. januarja se lahko bodoči študentje prijavijo tudi za štipendijo za šolnino, potovanje in bivanje v tujini, uraden vpis za akademsko leto 2019/2020 bo enak kot pri drugih II. stopenjskih programih UL.

Več informacij najdete tukaj.