Datum objave: 10.04.2019

Pridruži se nam na 2. Teku od faksa do faksa. Študenti, diplomanti in zaposleni Univerze v Ljubljani (UL) bomo v rekreativnem tempu odtekli dva različno dolga kroga (5 ali 10 kilometrov) in obiskali pet oziroma deset naših članic. Pridruži se nam v torek, 16. aprila 2019, pred Univerzitetno športno dvorano Rožna dolina.

Tekli bomo v dobri družbi, premagovanje razdalje bo enostavno, zato povabite še svoje sošolce in prijatelje. Prijavljenih je že več kot 300 tekačev.

Udeleženci se bomo zbrali pred Univerzitetno športno dvorano Rožna dolina (Svetčeva ulica 11, 1000 Ljubljana) in to ne glede na vreme. Od 17.00 do 17.45 bo potekal prevzem majic. Ob 17.45 bo potekalo skupinsko ogrevanje ob DJ-u in usposobljenem tekaškem trenerju, ob 18.00 pa se podamo v tek. Zaradi velikega števila prijavljenih, se bomo razdelili v skupine.

Prijava je obvezna.

Po zaključku teka sledi sproščeno druženje ob glasbi in energijski hrani.

Tek od faksa do faksa 2