Datum objave: 08.05.2013

Zdravstvena fakulteta Univerze v Ljubljani vabi na 2. letni koncert  pevskega zbora Vox salutis, pod vodstvom zborovodkinje Marte Movrin.

Koncert bo v sredo, 29. 5. 2013, ob 19.00, v Rdeči dvorani Mestne hiše v Ljubljani.

Zbrane bodo nagovorili dekan Zdravstvene fakultete, dr. France Sevšek,   župan mesta Ljubljane,  Zoran Janković ter vodja programa Celostne pomoči brezdomcev za aktivno vključevanje v družbo, ga. Andreja Ličen.

Predstavljen bo glasbeni repertoar ušesom prijetne glasbe. Za popestritev programa bodo poskrbeli glasbeni gostje.

Vstop na koncert bo prost, prostovoljni prispevki bodo namenjeni Vincencijevi zvezi dobrote, ki skrbi za ljubljanske brezdomce.

Po koncertu vabimo na klepet in druženje ob doma pripravljenih sladkih pregrehah in ob kozarčku.

Vabljeni, da preživite z nami urico ali dve. Za vaše zaupanje se vam bomo v tem zgodnjepoletnem večeru oddolžili s prijetno glasbo, zgoditi pa se utegne tudi kakšno glasbeno presenečenje.