Datum objave: 17.05.2013

VISOKOŠOLSKE UČITELJE IN SODELAVCE UNIVERZE V LJUBLJANI VABIMO NA BREZPLAČNO IZOBRAŽEVANJE:

E-UČENJE ZA VISOKOŠOLSKE UČITELJE IN SODELAVCE

IZVAJALCA: doc. dr. Marko Radovan in Mitja Podreka

TERMIN IN KRAJ DELAVNICE: 24. maj in 7. junij 2013 na Filozofski fakulteti v Ljubljani

Udeleženci izobraževanja se bodo seznanili s procesi e-učenja s kognitivnega in socialnega vidika in spoznali proces načrtovanja ter izvajanja e-učenja. Delo bo večinoma potekalo v spletni učilnici in bo izredno praktično naravnano. Delo v e-učilnici bo temeljilo na individualnih in skupinskih aktivnostih, s katerimi se bodo udeleženci spoznavali z značilnostmi nudenja pedagoške podpore v e-izobraževanju in drugimi glavnimi vidiki, ki jih mora tutor v e-izobraževanju upoštevati pri načrtovanju svojega dela. Udeleženci se bodo ob teh temah spoznavali tudi s spletnimi orodji za izvajanje izobraževalnega procesa, ki so na voljo v okolju Moodle in v okviru delavnice nekatere tudi praktično uporabili pri pripravi lastnih e-gradiv.

VSEBINE:
• Tutorjeva vloga v e-izobraževanju
• Značilnosti in uporaba e-gradiv
• Uporaba e-učilnice
• Komunikacija v e-izobraževanju
• Izdelava in značilnosti e-gradiv
• Uporaba tutorskih orodij v e-učilnici
• Predstavitev e-gradiv narejenih v e-učilnici in evalvacija izobraževanja

Stroške izobraževanja krije projekt »Kakovost – Univerza v Ljubljani (KUL)«.

Prijavite se lahko do 22. maja 2013 preko povezave: Prijava ni več možna, zaradi zapolnitve mest.

Na delavnico se lahko prijavijo visokošolski učitelji in sodelavci zaposleni na Univerzi v Ljubljani. Na posamezno izobraževanje bo sprejetih prvih 15 prijavljenih oseb. Po prijavi boste po e-pošti prejeli obvestilo o uspešnosti prijave in ostalih praktičnih informacijah o izvedbi.

Za morebitna ostala vprašanja smo vam na voljo preko elektronskega naslova ali telefonske številke: 01 241 10 46.