Datum objave: 20.05.2013

Vabimo vas na

Posvet o uporabi študentskih anket,

ki bo potekal v četrtek, 30. maja 2013, na UL Fakulteti za Upravo, v Predavalnici 4, med 9.30 in 14. uro

Posvet bo potekal v okviru projekta KUL, s ciljem vzpostaviti bolj učinkovite poti za uporabo rezultatov študentskih anket za izboljševanje študijskega procesa. Poleg čim konkretnejših mehanizmov za uporabo rezultatov želimo oblikovati tudi priporočila za njihovo boljšo uporabo.

Na dogodku bomo predstavili nekaj izkušenj s članic in diskutirali o dilemah, ki jih prinašajo različni mehanizmi za uporabo rezultatov, pa tudi načini njihove izvedbe. Dogodek bo v večji meri potekal interaktivno.

Posvet je namenjen:

- Koordinatorjem KUL
- Predsednikom in članom komisij za kakovost
- Strokovnim sodelavcem zadolženim za sistem kakovosti
- Tajnikom, prodekanom in dekanom
- Predstavnikom študentov
- Ostalim zainteresiranim za kakovost

Na posvetu ima vsaka članica zagotovljeni po dve mesti, pri nadaljnjih prijavah pa bomo upoštevali vrstni red prijav.  Prosimo, da se prijavite na povezavi, do 24.5. 2013. Za dodatne informacije o dogodku smo vam na voljo na elektronski pošti