Konferenca »Prihodnost slovenske države blaginje«

Date: 24.05.2017

Location: Ljubljana
Ubication: na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani

Vabimo vas na konferenco »Prihodnost slovenske države blaginje«, ki bo potekala v sredo, 24. maja 2017 na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani. Konferenca je del mednarodnega projekta NORFACE »Welfare state futures« z naslovom »Our children’s Europe«.

Namen konference je predstaviti udeležencem in širši javnosti ključne ugotovitve projekta o pogledih ljudi na prihodnost slovenske države blaginje in jih dopolniti z razpravami o družbeni neenakosti in revščini, izzivih na trgu dela ter staranju prebivalstva in medgeneracijski solidarnosti v Sloveniji. Na okroglih mizah bodo sodelovali nekateri najvidnejši strokovnjaki s teh področij.

V priponkah najdete vabilo na konferenco in program konference.

Prosimo vas, da se na konferenco najkasneje do sobote, 20. maja 2017, prijavite tukaj.