DIDAKTIČNE IGRE

IZVAJALEC:

izr. prof. dr. Jože Rugelj, Anja Luštek in Sara Drožđek

TERMIN:

Delavnica bo potekala v dveh delih:

Torek, 15. 5. 2018, med 9.00 in 13.00, v predavalnici P020 na UL Pedagoški fakulteti

Torek, 22. 5. 2018, med 9.00 in 13.00, v predavalnici P020 na UL Pedagoški fakulteti

LOKACIJA:

Univerza v Ljubljani Pedagoška fakulteta, Kardeljeva ploščad 16, Ljubljana

CILJI:

V okviru delavnice se boste udeleženci seznanili z vlogo iger v procesu učenja. Poglobili boste svoje znanje o teorijah učenja, ki zagovarjajo pomembnost vključevanja igre v izobraževanje. Seznanili se boste s ključnimi elementi igre in možnostmi njihove uporabe v pedagoškem procesu. Udeleženci boste spoznali različna orodja (Kahoot!, vtičniki v Moodlu ...), s pomočjo katerih lahko spodbujamo igrifikacijo.

IZVEDBA:

Na delavnici lahko udeleženci uporabljajo svoj prenosni ali tablični računalnik.

Udeleženci bodo za udeležbo prejeli potrdilo o udeležbi.

Usposabljanje poteka v okviru projekta »Digitalna UL – z inovativno uporabo IKT do odličnosti«, ki ga sofinancirata Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in Republika Slovenija.

POVEZAVA DO PRIJAVNICE: goo.gl/ig7W9h

Število mest na delavnici je omejeno na 16 mest.

Prijava poteka preko Sharepoint-a in je aktivirana preko aktivnega imenika vaše članice – za dostopanje uporabite svoje običajno uporabniško ime in geslo (kot npr. za vašo elektronsko pošto). Če se vam ob prijavi pokaže obvestilo »Kritična napaka«, vklopite »Združljivostni pogled«. To naredite tako, da kliknete »Orodja« -> »Nastavitve združljivostnega pogleda« -> »Dodaj« (s čimer se »uni-lj.si« prestavi v spodnje okno, kjer so dodana spletna mesta za združljivostni pogled). V kolikor imate tehnične težave pri prijavi preko Sharepoint-a, vas prosimo, da se najprej obrnete na pristojno osebo za informatiko na svoji članici.

ZA DODATNE INFORMACIJE pišite na e-naslov .

Prijazno vabljeni!