GLASOVALNI SISTEMI

IZVAJALEC:

dr. Matej Urbančič

TERMIN:

Torek, 24. 4. 2018, med 9.00 in 14.30, v predavalnici P020 na UL Pedagoški fakulteti

LOKACIJA:

Univerza v Ljubljani Pedagoška fakulteta, Kardeljeva ploščad 16, Ljubljana

CILJI:

V okviru delavnice se bodo udeleženci seznanili z različnimi glasovalnimi sistemi in možnostmi njihove uporabe v podporo pedagoškem procesu.

Udeleženci bodo spoznali teoretične in praktične možnosti uporabe na primerih orodij GoFormative in Plicker – priprava predstavitev in vprašanj za glasovanje, ustvarjenje skupin, izmenjava gradiv in beleženje ter shranjevanje podatkov.

IZVEDBA:

Delavnica je zamišljena dinamično, zato je zaželeno, da udeleženci prinesejo s seboj in uporabljajo tudi osebne pametne naprave (telefoni, tablice). V uvodnem delu delavnice bo delo individualno, v nadaljevanju pa bodo dejavnosti skupinske.

Udeleženci bodo za udeležbo prejeli potrdilo o udeležbi.

Usposabljanje poteka v okviru projekta “Digitalna UL – z inovativno uporabo IKT do odličnosti”.

POVEZAVA DO PRIJAVNICE: https://goo.gl/Tu4kAS

Število mest na delavnici je omejeno na 16 mest.

Prijava poteka preko Sharepoint-a in je aktivirana preko aktivnega imenika vaše članice – za dostopanje uporabite svoje običajno uporabniško ime in geslo (kot npr. za vašo elektronsko pošto). Če se vam ob prijavi pokaže obvestilo »Kritična napaka«, vklopite »Združljivostni pogled«. To naredite tako, da kliknete »Orodja« -> »Nastavitve združljivostnega pogleda« -> »Dodaj« (s čimer se »uni-lj.si« prestavi v spodnje okno, kjer so dodana spletna mesta za združljivostni pogled). V kolikor imate tehnične težave pri prijavi preko Sharepoint-a, vas prosimo, da se najprej obrnete na pristojno osebo za informatiko na svoji članici.

ZA DODATNE INFORMACIJE pišite na e-naslov .

Prijazno vabljeni!