Izobraževanje: Študenti z ADHD in študenti z Aspergerjevim sindromom

Date: 12.12.2018
Time: 08:30

Location: Ljubljana
Ubication: Fakulteti za upravo Univerze v Ljubljani (predavalnica P7)

Vabljeni na izobraževanje z naslovom Študenti z ADHD in študenti z Aspergerjevim sindromom, ki ga bosta 12. decembra 2018 izvedli dr. Milena Košak Babuder in dr. Suzana Pulec Lah.

Predstavljene bodo:

• značilnosti študentov z ADHD in študentov z Aspergerjevim sindromom,
  • posebne potrebe teh študentov (socialne, kognitivne, motorične in organizacijske),
  • prilagoditve, ki jih študenti z ADHD in študenti z Aspergerjevim sindromom potrebujejo ter možnosti, ki jim po pravilniku pripadajo.

Izobraževanje bo potekalo na Fakulteti za upravo Univerze v Ljubljani (predavalnica P7), 12. 12. 2018, od 8:30 do 16:00.

Prijavite se tukaj.

Izobraževanje se izvaja v sklopu modularnega izobraževanja in usposabljanja za delo s študenti s posebnimi potrebami/posebnim statusom, ki je podprt s strani projekta Kariernih centrov UL, katerega naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in so za udeležence brezplačna.

Za dodatne informacije se lahko obrnete na Sabino Mikuletič Zalaznik:  ali 01 2418 698.