Vas zanima Prihodnost bivanja?

Date: 11.02.2019
Time: 09:00

Location: Ljubljana
Ubication: GZS, Dimičeva 13, dvorana A

Potem se v ponedeljek, 11. februarja 2019, ob 10. uri udeležite konference Prihodnost bivanja, na kateri bodo priznani strokovnjaki iz tujine in Slovenije spregovorili o prihodnosti bivanja in gradenj, integraciji pametnih domov v pametna mesta in skupnosti, redefiniciji doma in vlogi človeka v takšnem okolju. Konferenca bo obeležila otvoritev razstave dosežkov slovenske industrije pametnih stavb in doma ter gozdno-lesne verige Future Living, na kateri bosta razstavljali tudi Biotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani in Fakulteta za strojništvo Univerze v Ljubljani.

Na konferenci, ki jo organizira Gospodarska zbornica Slovenije (GZS) v sodelovanju s SRIP Pametne stavbe in dom z lesno verigo, bo potekala okrogla miza, na kateri bodo svoja mnenja v povezavi z izzivi prihodnosti bivanja podali in soočili predstavniki industrije, Ministrstva za okolje in prostor ter Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo.

Vas zanima Prihodnost bivanja