AKADEMIJA ZA GLASBO

Predsednik: Tin Cugelj 
Podpredsednik: Nejc Grm

 

AKADEMIJA ZA GLEDALIŠČE, RADIO, FILM IN TELEVIZIJO

Predsednica: Lina Akif
Podpredsednik: Rok Kajzer Nagode   

Namestnika:
Andrej Nagode 
Nina Kuclar Stiković

 

AKADEMIJA ZA LIKOVNO UMETNOST IN OBLIKOVANJE

Predsednik: Žiga Hančič
Podpredsednik: Gregor Humar

 

BIOTEHNIŠKA FAKULTETA

Predsednik: Jure Mravlje
Podpredsednik: Martina Podgoršek

 

EKONOMSKA FAKULTETA

Predsednik: Rok Smrekar
Podpredsednik: Tim Robič  

Namestnika:
Alen Rožac
Tjaša Zver Siječić

 

FAKULTETA ZA DRUŽBENE VEDE

Predsednica: Janja Zdovc
Podpredsednica: Laura Koudela  

Namestnika:
Luka Klanšek
Kristjan Kos

 

FAKULTETA ZA ELEKTROTEHNIKO

Predsednik: Rok Šikonja 
Podpredsednica: Karmen Kastelic  

Namestnika:
Gregor Karpljuk
Tadej Mulh
 

FAKULTETA ZA FARMACIJO

Predsednica: Emanuela Senjor
Podpredsednik: Anže Zidar  

Namestnici:
Špela Kert
Jerca Kristan

 

FAKULTETA ZA GRADBENIŠTVO IN GEODEZIJO

Predsednik: Benjamin Cerar
Podpredsednik: Miha Tallarini  

Namestnika:
Amel Emkić
Urša Maček

 

FAKULTETA ZA KEMIJO IN KEMIJSKO TEHNOLOGIJO

Predsednica: Ula Rozman 
Podpredsednik: Klemen Putar

 

FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO

Predsednik: Jure Slak
Podpredsednik: Miha Srdinšek  

Namestnika: 
Ana Kregar 
Miha Podkrajšek

 

FAKULTETA ZA POMORSTVO IN PROMET

Predsednica: Anita Mole
Podpredsednik: Gašper Flis

 

FAKULTETA ZA RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKO

Predsednik: Sandi Režonja
Podpredsednik: Rok Vodopivec

 

FAKULTETA ZA ARHITEKTURO

Predsednik: Nikolaj Salaj
Podpredsednica: Anja Mencinger  

Namestnik: Ahmed Fetahu

  

FAKULTETA ZA STROJNIŠTVO

Predsednik: Matej Drobnič
Podpredsednik: Miha Jurančič 

Namestnika:
Miha Kavčič
Žiga Rosec

 

FAKULTETA ZA ŠPORT

Predsednik: Gregor Mišič
Podpredsednik: Klemen Krejač  

Namestnica: Anja Zorko

 

FILOZOFSKA FAKULTETA

Predsednik: Tomaž Kek
Podpredsednik: Matjaž Zgonc  

Namestnica: Lara Krasovec

 

MEDICINSKA FAKULTETA

Predsednik: Klemen Petek
Podpredsednik: Vid Jenko

 

NARAVOSLOVNOTEHNIŠKA FAKULTETA

Predsednica: Tjaša Valič
Podpredsednik: Žan Turnšek   

Namestnika:
Žiga Šraml
Eva Lipnik

 

PEDAGOŠKA FAKULTETA

Predsednica: Živa Jakšić Ivačič 
Podpredsednica: Nina Zupanc

 

PRAVNA FAKULTETA

Predsednik: Rok Lampret 
Podpredsednik: Blaž Kadivec   

Namestnici:
Gala Selakovič
Miriam Gajšek

 

 VETERINARSKA FAKULTETA

Predsednica: Jana Šauperl
Podpredsednica: Anja Pečjak

 

TEOLOŠKA FAKULTETA

Predsednik: Špela Vrtovec
Podpredsednik: Jasmina Mikov 

 

FAKULTETA ZA SOCIALNO DELO

Predsednik: Nejc Pulko
Podpredsednica: Nika Stefanišin

 

ZDRAVSTVENA FAKULTETA

Predsednik: Nik Prebil
Podpredsednik: Primož Glavič

 

FAKULTETA ZA UPRAVO

Predsednica: Petra Krulc
Podpredsednica: Helena Sorč  

Namestnika:
Nika Felda 
Rasim Čehić

 

 ARHIV