MEMBERS IN 2017/2018

ACADEMY OF MUSIC

Predsednica: Vida Vatovec

Podpredsednik: Domen Koren

ACADEMY OF THEATRE, RADIO, FILM AND TELEVISION

Predsednica: Nina Kuclar Stiković

Podpredsednik: Gal Oblak

ACADEMY OF FINE ARTS AND DESIGN

Predsednica: Rea Vogrinčič

Podpredsednica: Mihaela Romanešen

BIOTECHNICAL FACULTY

Predsednik: Jure Mravlje

Podpredsednica: Martina Podgoršek

FACULTY OF ECONOMICS

Predsednik: Rok Smrekar

Podpredsednik: Tim Robič

Namestnik predsednika: Aleksander Milićević

Namestnica podpredsednika: Tjaša Zver Siječić

FACULTY OF CIVIL AND GEODETIC ENGINEERING

Predsednik: Amel Emkić (do 23. 3. 2018: Matevž Strbad)

Podpredsednik: Maruša Cestnik (do 23. 3. 2018: Amel Emkić)

Namestnica predsednika: Urška Maček

Namestnica podpredsednika do 23. 3. 2018: Maruša Cestnik

FACULTY OF ARCHITECTURE

Predsednica: Eva Pavlič

Podpredsednik: Uroš Mikanovič

Namestnik: Ahmed Fetahu

FACULTY OF SOCIAL SCIENCE

Predsednica: Laura Koudela

Podpredsednica: Maja Kvrgić

Namestnik: Kristjan Kos

Namestnik: Luka Klanšek

FACULTY OF ELECTRICAL ENGINEERING

Predsednik: Gašper Podobnik (do 4. 3. 2018: Domen Kodrič)

Podpredsednica: Aleksandra Krajnović (do 4. 3. 2018: Gašper Podobnik)

Namestnica predsednika: Karmen Kastelic (do 4. 3. 2018: Karmen Kastelic)

Namestnica podpredsednice: Nena Šarec (do 4. 3. 2018: Aleksandra Krajnović)

FACULTY OF CHEMISTRY AND CHEMICAL TECHNOLOGY

Predsednica: Ula Rozman

Podpredsednik: Blaž Slabajna

FACULTY OF COMPUTER AND INFORMATION SCIENCE

Predsednik: Arne Simonič

Podpredsednik: Edin Husakovič

FACULTY OF MECHANICAL ENGINEERING

Predsednik: Žiga Rosec

Podpredsednik: Viktor Govže

FACULTY OF ARTS

Predsednica: Amadeja Iskra

Podpredsednica za študijske zadeve: Nesa Vrečer

FACULTY OF SPORT

Predsednik Matej Fatur

Podpredsednik Črt Skornšek

FACULTY OF SOCIAL WORK

Predsednik: Nejc Pulko

Podpredsednica: Jan Močnik

FACULTY OF MARITIME STUDIES AND TRANSPORT

Predsednik: Jure Tončič

Podpredsednik: Luka Lah

FACULTY OF ADMINISTRATION

Predsednica: Helena Sorč

Podpredsednik: David Bertalanič

FACULTY OF MATHEMATICS AND PHYSICS

Predsednik: Klemen Ducman

Podpredsednica: Ines Meršak

FACULTY OF PHARMACY

Predsednik: Anže Zidar

Podpredsednica: Ines Durić

Namestnica predsednika: Petra Prebanda

Namestnica podpredsednice: Špela Kert

FACULTY OF MEDICINE

Predsednik: Klemen Petek

Podpredsednica: Anka Uršič

Namestnica: Karin Hvala

Namestnik: Matej Grižančič

FACULTY OF NATURAL SCIENCES AND ENGINEERING

Predsednica: Eva Lipnik

Podpredsednica: Sandra Repše

Namestnik predsednice: Lan Zupančič

Namestnik podpredsednice: Žan Turnšek

FACULTY OF EDUCATION

Predsednica: Nika Bedek

Podpredsednica: Vesna Hribar

FACULTY OF LAW

Predsednica: Ana Fatur

Podpredsednica: Lidija Videc

Namestnik predsednice: Tim Gaberšek

Namestnik podpredsednice: Gregor Novljan

FACULTY OF THEOLOGY

Predsednica: Urška Fele

Podpredsednica: Jasmina Mikov

Namestnica: Helena Šijanec

VETERINARY FACULTY

Predsednica: Jana Šauperl

Podpredsednica: Anja Pečjak

FACULTY OF HEALTH STUDIES

Predsednica: Patricija Detiček

Podpredsednik: Mitja Zorič