Datum objave: 31.03.2008

Znanstveno srečanje " COST865 Bioencapsulation Sciences to Applications " , 25. in 26. april 2008.

V okviru mednarodnih projektov COST, ki vzpodbujajo sodelovanje raziskovalcev Evropske Unije, bodo na Oddelku za kemijsko izobraževanje in informatiko Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani* 25. in 26. aprila 2008* gostili znanstveno srečanje COST865 z naslovom *Bioencapsulation Sciences to Applications *(Biokapsuliranje – znanost in uporaba).

Srečanje bo stičišče nosilcev temeljnega znanja in industrijskih aplikacij na področju uporabe bio-mikrokapsul, zlasti v farmaciji, medicini, živilstvu, kmetijstvu in specialnih področjih biomedicinskih znanosti. Program in dodatne informacije so dostopni na spletni strani

Več informacij: