UL je dobila prvake Univerzitetne odbojkarske lige - med študentkami je zmago slavila ekipa Fakultete za šport, med študenti pa ekipa Fakultete za strojništvo, in prvaka v šahu - ta je postal študent Fakultete za farmacijo Jure Borišek.

Datum objave: 30.04.2008

V sredo, 23. aprila  2008, sta bili v dvorani Srednje zdravstvene šole Ljubljana odigrani končnici Univerzitetne odbojkarske lige v sezoni 2007/08. Med študentkami sta se za prvo mesto soočili ekipi Medicinske fakultete in Fakultete za šport. Prepričljivo so zmagale študentke Fakultete za šport z rezultatom 2:0 (25:20, 25:16). Za zlato medaljo  pri fantih sta se borili ekipi Fakultete za strojništvo in Ekonomske fakultete. Z rezultatom 2:0 so bili boljši
študentje Fakultete za strojništvo.

Končni vrsti red Univerzitetne odbojkarske lige 2007/08:

Dekleta
1. mesto: Fakulteta za šport
2. mesto: Medicinska fakulteta
3.mesto: Fakulteta za farmacijo

Fantje
1.mesto: Fakulteta za strojništvo
2.mesto: Ekonomska fakulteta
3. mesto: Fakulteta za šport

Na univerzitetnem prvenstvu v šahu, ki je bilo v torek, 22. aprila 2008, je prvo mesto zasedel Borišek Jure, študent Fakultete za farmacijo, drugi je bil Žiga Volf, študent Fakultete za računalništvo in informatiko, tretji pa Robert Roškar, študent Fakultete za farmacijo.