Datum objave: 23.05.2008

Delavnica za povezovanje raziskovalcev iz držav partneric iniciative na področju IKT, 11.-12. junij 2008, Atene, Grčija

Mednarodna iniciativa ERA-WESTBALKAN+ dne 11. in 12.06.2008 v Atenah, Grčija, organizira delavnico za povezovanje raziskovalcev iz držav partneric iniciative na področju informacijsko-komunikacijskih tehnologij. Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo je partner iniciative ERA-WESTBALKAN+, zato lahko svojo udeležbo na delavnici prijavijo tudi slovenski raziskovalci.

Petim udeležencem delavnice bodo iz sredstev iniciative ERA-WESTBALKAN+ kriti stroški letalske vozovnice na relaciji Ljubljana-Atene-Ljubljana, stroški nastanitve v hotelu B kategorije in prevozni stroški od letališča Atene do kraja delavnice in od kraja delavnice do letališča Atene. Stroški posameznega udeleženca ne smejo presegati 800 EUR.

Rok za prijavo je 26. maj 2008 do 24:00. Popolna vloga mora vsebovati Obrazec za prijavo udeležbe na delavnici (Priloga št. 1) ter mora biti ustrezno označena. (vrstica v e-mailu:zadeva) Prijavitelj vlogo v pisni obliki do zaključka razpisnega roka pošlje po elektronski pošti na naslov pod oznako »Ne odpiraj – javni poziv ERA-WESTBALKAN+«. Veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom.

Več informacij in prijavnico na delavnico lahko najdete na spodnji povezavi.

VEČ INFORMACIJ: