Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani je 23. junija 2008 že petič slavnostno podelila diplome svojim diplomantom in diplomantkam. Tokratne podelitve se je udeležilo skoraj 300 diplomantov, kar je polovica vseh diplomantov tega študijskega leta, ki so na dogodek prišli s svojimi povabljenimi gosti.

Datum objave: 24.06.2008

Po govoru slavnostne govornice igralke in ambasadorke Unicefa, Milene Zupančič, sta vse prisotne nagovorila dekan Filozofske fakultete, red. prof. dr. Valentin Bucik, in rektorica Univerze v Ljubljani, red. prof. dr. Andreja Kocijančič. Govorci so v svojih nagovorih poudarili pomen izobrazbe in dogodka, kot je podelitev diplome, njihove besede pa so bile prežete z dobrimi željami diplomantom. Poleg omenjenih govorcev je spregovorila tudi med tokratnimi diplomanti najboljša diplomantka Nataša Zobec.

Med programom je za dobro vzdušje skrbela skupina Fake orchestra, dogodek pa je vodil Mario Galunič.