Datum objave: 17.09.2013

Kategorija: Aktualno na Univerzi

ČLANICA DEKANI Trajanje mandata
AG Prof. Andrej Grafenauer  1.10.2013 do 30.9.2017
AGRFT Prof. Miran Zupanič 1.10.2013 do 30.9.2015
ALUO Izred. prof. Boštjan Botas Kenda 1.10.2013 do 30.9.2015
BF Prof. dr. Igor Potočnik 1.10.2012 do 30.9.2014
EF Prof. dr. Metka Tekavčič 1.10.2013 do 30.9.2015
FA Prof. mag. Peter Gabrijelčič 1.10.2013 do 30.9.2015
FDV Prof. dr. Bojko Bučar 1.10.2013 do 30.9.2015
FE Prof. dr. Igor Papič 1.9.2013 do 31.8.2015
FFA Prof. dr. Borut Božič 1.10.2013 do 30.9.2015
FGG Prof. dr. Matjaž Mikoš 1.10.2013 do 30.9.2017 (4 leta)
FKKT Prof. dr. Matjaž Krajnc 1.10.2013 do 30.9.2017 (4 leta)
FMF Prof. dr. Anton Ramšak 1.10.2013 do 30.9.2015
FPP Izr. prof. dr. Elen Twrdy 1.10.2013 do 30.9.2015
FRI Prof. dr. Nikolaj Zimic 1.102012 do 30.9.2014
FSD Doc. dr. Liljana Rihter 1.10.2013 do 30.9.2015
FS Prof. dr. Branko Širok 1.7.2013 do 30.6.2015
Prof. dr. Milan Žvan 1.10.2011 do 30.9.2015 (4 leta)
FU doc. dr. Janez Stare 1.10.2013 do 30.9.2015
FF Prof. dr. Branka Kalenić Ramšak 1.10.2013 do 30.9.2015
MF Prof. dr. Dušan Šuput 1.10.2013 do 30.9.2017 (4 leta)
NTF Prof. dr. Petra Eva Forte Tavčer 1.10.2013 do 30.9.2017 (4 leta)
PEF Prof. dr. Janez Krek 1.10.2012 do 30.9.2014
PF Prof. dr. Peter Grilc 1.10.2012 do 30.9.2014
TEOF Prof. dr. Christian Gostečnik 1.10.2012 do 30.9.2014
VF Doc. dr. Andrej Kirbiš 1.10.2013 do 30.9.2017 (4 leta)
ZF Izr. prof. dr. France Sevšek 1.10.2010 do 31.12.2013

Spisek dekanov za mandatno obdobje 2011 do 2013