Na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL prirejamo že sedmo Univerzitetno tekmovanje v mobilni robotiki Robo Liga FRI 2014. Prijave zbiramo do 24. februarja 2014.

Datum objave: 17.01.2014

Na Fakulteti za računalništvo in informatiko UL prirejamo že sedmo Univerzitetno tekmovanje v mobilni robotiki Robo Liga FRI 2014. Letos se bomo z robotki odpravili na posebej nevarno in zahtevno misijo: Četrti kamen od Sonca. Na daljnem planetu vas čakajo zanimive naloge, glavni izziv pa predstavlja razdalja med Zemljo in Marsom, ki povzroči neprijetno zakasnitev v komunikaciji z robotom.

Prijave zbiramo do 24. februarja 2014 na spletnem obrazcu, za vprašanja pa smo dosegljivi preko .

Tekmovalne ekipe študentov se morajo udeležiti treh uradnih treningov, na katerih zbirajo kvalifikacijske točke. Na podlagi teh rezultatov se oblikujejo predtekmovalne skupine, ki se na glavnem tekmovanju oktobra v novi stavbi FRI pomerijo v izločilnih bojih. Najboljše 3 skupine bodo prejele privlačne nagrade.

Več informacij je na spletni strani Robo Lige FRI, kjer je tudi okvirni koledar treningov.

Sprejmite izziv in pokažite svoje spretnosti. Pustolovščina na Marsu se začenja!