Študente in koordinatorje za mednarodno sodelovanje vabimo na posvet Izzivi v tujini, ki bo v sredo, 26. februarja 2014, na Fakulteti za upravo v Ljubljani.

Datum objave: 26.02.2014

V sredo, 26.2.2014 bo v organizaciji Kariernih centrov Univerze v Ljubljani na Fakulteti za upravo potekal posvet »Izzivi v tujini«. Na dogodku se bodo udeleženci seznanili s programi mobilnosti v tujini, finančnimi spodbudami ter s pogledi delodajalcev na pridobljeno mednarodno izkušnjo. Prav tako se bodo predstavila društva in druge organizacije, ki nudijo priložnosti in/ali svetujejo posameznikom, ki razmišljajo o mednarodnih študijskih izmenjavah ali delovnih praksah v tujini v času študija. Dogodek je namenjen vsem študentom in diplomantom UL, koordinatorjem za mednarodno sodelovanje ter drugim zainteresiranim. Priložnosti, ki jih pri gradnji kariere ponujajo mobilnosti v času študija, zanima več kot 200 prijavljenih na dogodek.

O posvetu "Izzivi v tujini" na kratko:

• Kdaj in kje: 26.2.2014, Fakulteta za upravo, Gosarjeva 5, 1000 Ljubljana
  • Program: TUKAJ
  • FB event: TUKAJ
  • Predstavitve sodelujočih na dogodku: TUKAJ.
  • Kontakt: Ivanka Stritar, , 030 641 648