Datum objave: 05.03.2014

Na fakulteti za matematiko in fiziko so v torek, 4. 3. 2014, sodelavci Fakultete za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani, Instituta »Jožef Stefan« in Centra odličnosti Vesolje, ki so v preteklih mesecih objavili skupaj sedem člankov v najprestižnejših mednarodnih znanstvenih revijah (Nature, Science, Nature Materials in Physics Reports), predstavili svoje podvige širši javnosti.

Taki dosežki dvigajo ugled Univerze v Ljubljani v strokovni mednarodni javnosti ter pomagajo k večji prepoznavnosti Univerze.

Svoje dosežke so predstavili avtorji člankov, katerih povzetki so predstavljeni tukaj

Vsem avtorjem, ki so ob enem sodelavci Univerze v Ljubljani, iskreno čestitamo za njihove objave v prestižnih mednarodnih revijah.

Fotografije z dogodka
Foto: Željko Stevanić IFP d.o.o.