Objavljamo nagradni natečaj za diplomske, magistrske ali doktorske naloge študentov članic Univerze v Ljubljani, z uporabo ESRI programskih orodij, za študijsko leto 2013/2014, ki ga organizirata Univerza v Ljubljani in podjetje GDi GISDATA d.o.o., Ljubljana.

Datum objave: 31.03.2014

Nagradni natečaj zaključnih nalog študentov UL z uporabo ESRI programskih orodij foto

ZBIRANJE PRIJAV JE ZAKLJUČENO.

Kriteriji za vključitev v izbor:

• pravočasno poslana prijavnica in zaključna naloga;
  • praktični prikaz uporabe ESRI programska orodja v zaključni nalogi;
  • ocena zaključne naloge.

V prijavnici naj študent-kandidat napiše kratek povzetek diplome, iz katerega bo razvidno kateri ESRI program je bil uporabljen, vsebina njegove uporabe in dosežen rezultat. Poleg prijavnice pošljite še zaključno nalogo v PDF ali ZIP formatu. Po zaključenem postopku vam bomo medij (CD/DVD/USB) vrnili.

Prijave se zbirajo do vključno petka 30. junija 2014 na naslovu:

Univerzi v Ljubljani
Univerzitetna služba za informatiko
Kongresni trg 12
1000 Ljubljana

ali v elektronski obliki na: . Če boste pošiljali po e-pošti vedite, da je velikost priponk omejena na 40 Mb.

Strokovna komisija iz podjetja GDi GISDATA d.o.o., Ljubljana bo med prijavljenimi deli izbrala najboljši delo z vidika učinkovitosti ter aktualnosti uporabe ESRI programskih orodij.

Nagrada, ki bo podeljena pred koncem študijskega leta 2013/2014, je:

• 1000 EUR (bruto),
  • objava povzetka diplomske naloge v glasilu podjetja ali na spletni strani.

PRIJAVNICA