Ljubljana, 3. april 2014 - Prorektorica prof. dr. Maja Makovec Brenčič je sprejela delegacijo Maxa Plancka, med njimi ugledna prof. dr. Haralda Pleinerja in Haralda Engelhardta.

Datum objave: 03.04.2014

Cilj današnjega srečanja je identifikacija področij, na katerih obstaja vzajemni interes za vzpostavitev sodelovanja in povezovanja v sklopu razpisa WIDESPREAD-2014-1 TEAMING programa HORIZON 2020.

Posveta se udeležuje dvanajst profesorjev iz naše Univerze (Medicinska fakulteta, Fakulteta za farmacijo in Fakulteta za matematiko in fiziko) ter osemnajst predstavnikov Kemijskega inštituta, Centra odličnosti za integrirane pristope v kemiji in biologiji proteinov (CIPKeBiP), Nacionalnega inštituta za biologijo in Kompetenčnega centra za biotehnološki razvoj in inovacije (CK BRIN).