Zaključil se je start-up vikend na temo "Več kot les", ki ga je organiziral Študentski svet Biotehniške fakultete ob podpori RRA Lura in Univerze v Ljubljani.

Datum objave: 23.06.2014

Na intenzivnem tridnevnem dogodku so mladi s pomočjo sodelovanja s profesorji - mentorji, predstavniki gospodarstva in drugimi strokovnjaki razvijali svoje ideje s področja lesa. Med več kot 40 udeleženci, ki so oblikovali 9 interdisciplinarnih ekip in predstavili 10 idej, je ob zaključku dogodka strokovna komisija za zmagovalno idejo izbrala večnamensko klop Vave, ki so jo razvili Lea Mlečnik, Ana Pezdirc, Jernej Koželj, Nika Nagode in Luka Suhadolnik.

Nagrajencem in vsem inovativnim ekipam iskreno čestitamo za vse ustvarjalne rešitve in jim želimo uspešno pot tudi na trg.