Datum objave: 02.09.2014

Vabimo vas na »Dneve odprtih vrat Kariernih centrov Univerze v Ljubljani«, ki bodo potekali od 22.9.2014 do 26.9.2014 na Univerzi v Ljubljani. V tokratnem izobraževalnem ciklu lahko poleg standardnih kariernih delavnic, kjer krepite svoje socialne veščine za pripravo pisne in osebne predstavitve, pričakujete dopolnjene in nove vsebine, preko katerih boste krepili svojo zaposljivost in vaš nastop na trgu dela.

V sklopu delavnic boste imeli  priložnost za samoevalvacijo, načrtovanje karierne poti, pripravo in nadgradnjo standardnih in inovativnih predstavitev potencialnim delodajalcem, spoznavanje priložnosti v podjetništvu ter v tujini, idr. Pri vsebini »zaposlitveni razgovor« sodeluje kadrovica iz prakse, ki bo z udeležencem delavnice izvedla simulacijo razgovora. Več novosti je predstavljenih tukaj. Vabljeni!

Dnevi odprtih vrat Kariernih centrov Univerze v Ljubljani

Utrinek iz delavnice »Misija zaposlitev: načini iskanja
zaposlitve" v okviru dogodka »Dnevi odprtih vrat
KC UL", julij 2014