Datum objave: 18.09.2014

logo0logo1logo2

V okviru projekta Kakovost Univerze v Ljubljani (KUL) smo pripravili učne načrte za osem predmetov, ki jih Fakulteta za elektrotehniko, Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo ter Ekonomska fakulteta ponujajo študentom drugih članic.

Ti predmeti so torej namenjeni zunanji izbirnosti in so posebej pripravljeni za študente, ki se sicer s temi problematikami v svojem študijskem programu ne srečajo. Ker želimo obstoj in vsebino teh predmetov približati čim širšemu krogu študentov, je skupina študentov AGRFT in FE pripravila promocijske video predstavitve.

Posebnost teh predmetov je tudi v tem, da bodo nekatera ponujena tudi v obliki delnega študija na daljavo, kar pomeni, da bodo predavanja posneta in predvajana v živo ali v posnetku. S tem želimo preseči ovire, ki jih predstavlja zahtevno usklajevanje urnikov, ki je v primeru zunanjih izbirnih predmetov še toliko težje.

Zato študente vabimo, da izkoristijo novo ponudbo zunanjih izbirnih predmetov že v prihajajočem študijskem letu.

Komunikacije in družba

Podatkovno rudarjenje in vizualizacija

Trajnostna oskrba z električno energijo

Naravne nesreče in njihov vpliv na okolje, prostor in družbo