“Creativity Studio’s Episode VII” je medfakultetni ustvarjalni projekt, v okviru katerega so študenti in študentke Univerze v Ljubljani ustvarili lastno vizijo za prihajajoči film “Star Wars - Episode VII”.

Datum objave: 30.09.2014

Projekt je nastajal skozi celotno študijsko leto na Fakulteti za arhitekturo v okviru Ustvarjalnega studia za eksperimentalne projekte v arhitekturi. Med sodelujočimi fakultetami so bili še Akademija za likovno umetnost in oblikovanje - Oddelek za industrijsko oblikovanje in Oddelek za kiparstvo, Naravoslovnotehniška fakulteta - Oddelek za tekstilstvo, Biotehniška fakulteta - Oddelek za krajinsko arhitekturo in Fakulteta za računalništvo in informatiko.

Do 26.11. 2014 vas vabimo na ogled razstave na Fakulteto za računalništvo in informatiko, kjer si boste lahko ogledali galaktično avanturo s starimi in novimi junaki, odkrili do sedaj še ne videne svetove in njihove kulture - arhitekturo, pokrajino, dizajn, vesoljske ladje, modo, bitja,... Dobrodošli!