Datum objave: 05.11.2014

Univerza v Ljubljani razpisuje natečaj za izbiro motiva za tisk na promocijski material na temo kakovost Univerze v Ljubljani.

Predmet natečaja je oblikovanje motiva, ki naj simbolično predstavlja kakovost Univerze v Ljubljani, zasnovan pa naj bo tako, da se ga lahko uporablja skupaj z napisom »Projekt KUL« ali brez tega napisa.

Rok za oddajo natečajnih rešitev je 24. 11. 2014.

Več informacij o natečaju se nahaja v priloženi datoteki: Natečaj za motiv za kakovost.pdf

logotipi uni mizs essOperacijo delno financira Evropska Unija, in sicer iz Evropskega socialnega sklada ter Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Operacija se izvaja v okviru operativnega programa razvoja človeških virov 2007 – 2013, razvojna prioriteta 3. »Razvoj človeških virov in vseživljenjskega učenja« prednostna usmeritev 3.3 »Kakovost, konkurenčnost in odzivnost visokega šolstva«.