Datum objave: 06.03.2015

Na Pedagoški fakulteti Univerze v Ljubljani je v sredo, 4. 3. 2015, potekalo srečanje študentov in zaposlenih na članicah Univerze v Ljubljani, ki so pooblaščeni za delo s študenti s posebnimi potrebami.  Na dogodku, ki ga je organizirala Komisija za študente s posebnimi potrebami, je udeležence pozdravil rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Ivan Svetlik.

V okviru srečanja je bil predstavljen Pravilnik o študentih s posebnimi potrebami in dobra praksa izvedbe postopkov podeljevanja posebnega statusa. Študentki Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani sta predstavili aktivnosti, ki nudijo podporo in spodbudo pri delu in študiju ter krepijo odnose med udeleženci v pedagoškem procesu Univerze v Ljubljani.

Foto: Arhiv Univerze v Ljubljani