Datum objave: 09.09.2015

Vabimo vas na posvet Prekarnost in krčenje države blaginje, ki ga organizirata Raziskovalna enota za delo in zaposlovanje (Univerza Greenwich) in Fakulteta za socialno delo Univerze v Ljubljani. Posvet bo 10. septembra 2015, na Fakulteti za socialno delo, v Ljubljani (predavalnica 4).

S predstavitvijo empiričnih raziskav in delovanja sindikatov ter družbenih gibanj želimo s posvetom opozoriti na strukturne spremembe, ki vplivajo na krčenje države blaginje, marketizacijo socialnega varstva in prekarizacijo dela, življenja tistih znotraj in izven trga dela ter na posledične izzive pri organiziranju raznolikega in razdrobljenega prekariata.

Prosimo vas, da svojoudeležbo potrdite s prijavo na spletni strani, za morebitne dodatne informacije pa lahko kontaktirate .

Vabilo na posvet