Datum objave: 24.03.2016

Rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Ivan Svetlik je danes sprejel športnike, ki so se v letu 2015 udeležili mednarodnih univerzitetnih športnih tekmovanj. Športnikom je za njihove uspehe čestital in jih nagovoril tudi dekan Fakultete za šport in predsednik Športne zveze Univerze v Ljubljani prof. dr. Milan Žvan.

Na mednarodnih univerzitetnih športnih tekmovanjih so študenti v letu 2015 Univerzo v Ljubljani zastopali v igrah z žogo (košarki 3x3, košarki, odbojki na mivki), igrah z loparji (namiznem tenisu, tenisu, badmintonu), golfu, judu, šahu in tudi vodnih športih (jadranje, veslanje).

Vsem športnikom, ki so zastopali Univerzo v Ljubljani na mednarodnih tekmovanjih v letu 2015, iskreno čestitamo Čestitamo tudi njihovim trenerjem in spremljevalnemu osebju.

Avtor fotografij je Željko Stevanić, IFP, d.o.o.