Datum objave: 13.10.2016

Evropska komisija je sklenila pogodbo za obsežno raziskavo o sodelovanju med visokošolskimi ustanovami in javnimi ter zasebnimi organizacijami v Evropi, saj to področje ponuja velik potencial za poslovno inovativnost in razvoj spretnosti, kot tudi za delovanje univerz in zaposljivost študentov.

Z namenom, da bi zagotovili njeno uspešno izvedbo in na ta način lahko prispevali k razvoju politik za spodbujanje in podporo sodelovanja, vas vljudno vabimo k sodelovanju v raziskavi. Raziskava bo najobsežnejša v Evropi doslej in bo vključevala več kot 3.500 univerz in tisoč poslovnih subjektov.

Sodelujete lahko tako, da izpolnite anketo v evropskem jeziku po vaši izbiri.
Anketa traja približno deset minut, vsi odgovori bodo ostali anonimni. Ankete lahko izpolnjujete do 11. novembra 2016.

Za vprašanja v zvezi z raziskavo se obrnite na: .