Datum objave: 30.11.2016

Karierni centri Univerze v Ljubljani v četrtek, 1. decembra 2016, v Konferenčni dvorani Fakultete za družbene vede Univerze v Ljubljani, organizirajo posvet za šolske svetovalne delavke in delavce ter ostale usmerjevalce na temo novo nastajajočih oziroma aktualnih poklicev in izobraževanja za potrebe prihodnosti. Predstavili bodo tudi študijske programe Univerze v Ljubljani.

Na tokratnem posvetu se bodo predstavili: strokovnjak/-inja za digitalno komunikacijo, podatkovni rudar, menedžer idej, strokovnjaka za socialno delo s starejšimi ljudmi ter raziskovalka s področja nanoznanosti in nanotehnologije, medtem ko bodo članice Univerze v Ljubljani predstavile različne programe, ki usposobijo diplomantke in diplomante s kompetencami, potrebnimi za opravljanje izbranih aktualnih poklicev.

Fotografija je s spletne strani Pixabay.