Datum objave: 08.09.2017

Zaradi izjemnega odziva na Karierni tabor v juniju in juliju, na katerem je nova znanja pridobilo skoraj 300 udeležencev, smo se Karierni centri Univerze v Ljubljani na podlagi vaših želja in interesov odločili, da med 18. in 29. septembrom 2017 za študente in študentke Univerze v Ljubljani ponovno organiziramo najbolj popularne delavnice, ki smo jim dodali še tečaj španskega jezika.

Na ponovitvi Kariernega tabora boste tako v okviru brezplačnih izobraževanj pridobivali jezikovne, računalniške in komunikacijske kompetence, ki so nepogrešljive za vse, ki se želite uspešno spopasti z izzivi sodobnega trga dela.

Študenti in študentke Univerze v Ljubljani lahko izbirate med:

• začetnim tečajem Adobe Illustrator, MS Excel in Adobe Photoshop
  • javno nastopanje in retorika (prepričljiva predstavitev diplomske naloge ali projekta) in poslovni bonton
  • intenzivni tečaj poslovne angleščine, začetni tečaj nemščine, francoščine, španščine in ruščine.

Več informacij o programu, terminih izvedbe in prijavi si oglejte na spletni strani dogodka Kariernega centra Univerze v Ljubljani

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.