Datum objave: 23.05.2018

Vabljeni na brezplačno izobraževanje z naslovom Kako lahko Univerza poda roko študentom športnikom?, ki ga bo v sredo, 13. junija 2018, od 10.00 do 13.00 na rektoratu Univerze v Ljubljani izvedla izr. prof. dr. Tanja Kajtna.

Predavanje bo vključevalo predstavitev:

• tipičnega dne študentov športnikov, kjer natančno vidimo, kakšna je njihova zasedenost in kako obremenjen je njihov urnik;
  • potreb študentov športnikov, prilagoditve prisotnosti in izpitnih rokov, možnosti alternativnega opravljanja obveznosti;
  • posebnosti glede na zvrst športa, na primer športnikov, ki se ukvarjajo z zimskimi športi in še nekaterih drugih skupin;
  • sistema kategorizacije vrhunskih športnikov glede na Olimpijski komite Slovenije, po katerem opredeljujemo kakovost športnikov. Predstavljeni bodo tudi načini in kako lahko športniki sodelujejo pri pedagoškem procesu. Ob tem bodo izpostavljene nekatere značilnosti vrhunskih športnikov, ki nedvomno vplivajo na njihovo vključevanje v študij, na primer njihova motiviranost in organizacija časa.

Prijavite se lahko tukaj.