Vabljeni na informativni dan magistrskega programa Kognitivna znanost, ki bo v sredo, 6. junija 2018, ob 16.30 v veliki predavalnici Pedagoške fakultete Univerze v Ljubljani, Vegova 4, Ljubljana (vhod z dvorišča za stavbo).

Datum objave: 25.05.2018

V uvodu bo na kratko predstavljena kognitivna znanost; raziskovanje duševnosti, ki združuje nevroznanost, psihologijo, jezikoslovje, filozofijo in umetno inteligenco. Glavni del predstavitve bo namenjen skupnemu interdisciplinarnemu programu druge stopnje Kognitivna znanost, ki se izvaja v okviru Medicinske fakultete Univerze v Ljubljani, Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani, Fakultete za računalništvo in informatiko Univerze v Ljubljani in Pedagoške fakultete Univerze v Ljubljani ter je del mednarodnega programa MEi:CogSci, ki poteka na štirih evropskih univerzah.

Predavatelji in študenti kognitivne znanosti vam bodo na voljo za vprašanja povezana s študijem in področjem kognitivne znanosti.

Vabljeni!

Informativni dan skupnega interdisciplinarnega študijskega programa druge stopnje Kognitivna znanost