Datum objave: 30.07.2018

Vabljeni na izobraževanje z naslovom Študenti s primanjkljaji na posameznih področjih učenja, ki ga bodo v sredo, 12. septembra 2018, izvedle dr. Milena Košak Babuder, mag. Janja Košir in dr. Mateja Hudoklin. Izobraževanje bo potekalo na Fakulteti za upravo Univerze v Ljubljani v predavalnici P6 od 8.30 do 16.00.

Predstavljene bodo:

• značilnosti študentov s primanjkljaji na posameznih področjih učenja;
  • posebne potrebe in prilagoditve, ki jih študenti s primanjkljaji na posameznih področjih učenja potrebujejo;
  • samozagovorništvo.

Prijavite se tukaj.

Izobraževanje je brezplačno in se izvaja v sklopu modularnega izobraževanja in usposabljanja za delo s študenti s posebnimi potrebami/posebnim statusom, ki je podprt s strani projekta Kariernih centrov UL, katerega naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada. Program izobraževanja si lahko pogledate tukaj.

Za dodatne informacije se lahko obrnete na Sabino Mikuletič Zalaznik:  ali 01 2418 698.