Datum objave: 14.09.2018

Karierni centri Univerze v Ljubljani pripravljamo za študente UL septembrsko izvedbo Kariernega tabora, ki smo ga poimenovali Sprogramiraj svojo kariero v pravem jeziku. Tabor ponuja edinstveno priložnost za pridobitev znanj na področju spletnih tehnologij, programskih in tujih jezikov. Potekal bo med 24. in 28. septembrom 2018.

Študenti Univerze v Ljubljani se lahko udeležite

·         30-urnega tečaja poslovne komunikacije v angleščini na ravni B2-C1 ali

·         30-urnega začetnega tečaja ruskega jezika (raven A1) ali

·         20-urnega začetnega tečaja programiranja v programskem jeziku Python, s katerim boste napisali enostavne programe, ki pa bodo imeli marsikaj od tistega, kar imajo »veliki«, ali

·         katere od dveh ponovitev 10-urnega tečaja Uvod v spletne tehnologije, na katerem boste spoznali osnove HTML in CSS ter izdelali svojo spletno stran.

Izobraževanja so za študente UL brezplačna, mesta pa so omejena. Štejejo prve prijave.

Točen program in prijavnice bodo objavljeni na spletni strani Kariernih centrov Univerze v Ljubljani.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Karierni tabor_slika_NL_september