Datum objave: 09.10.2018

Vas zanimajo pristopi k trajnostni in odgovorni zasnovi proizvodov in njihovih sestavnih delov? Kako vpeljati nove okoljske trende in zahteve v prakso podjetij ter se pravočasno soočiti s stalnimi, novimi izzivi, ki jih med drugim prinaša nova zakonodaja na področju odpadkov? Gospodarska zbornica Slovenije vljudno vabi na delavnico »Trajnost je 'in'«, ki bo potekala 19. oktobra v njihovih prostorih.

V sklopu dogodka si boste lahko ogledali tudi razstavo krožnega gospodarstva na območju Podonavja, kjer se med drugim predstavljajo primeri krožnih praks slovenskih podjetij.

Dogodek je namenjen vsem, ki se prepoznajo v vrednostni verigi (odpadne) embalaže, (odpadne) električne in elektronske opreme ter (odpadnih) baterij in akumulatorjev, od proizvajalcev izdelkov in komponent, zbiralcev in predelovalcev odpadkov, uporabnikov do shem, ki podpirajo razširjeno odgovornost proizvajalcev.

Kotizacije ni. Predhodna prijava je obvezna preko spletne prijavnice.

Pisarna za prenos znanjadodajamo vrednost vašemu znanju

Univerza v Ljubljani
Pisarna za prenos znanja
Kongresni trg 12, Ljubljana

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.