Datum objave: 11.10.2018

Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani (UL) skupaj s Kmetijskim inštitutom Slovenije organizira delavnico »Prenos znanja na področju ved o življenju« s poudarkom na pravnem zavarovanju izumov, spodbujanju visokotehnološkega podjetništva in povezovanju z gospodarstvom. Delavnica bo potekala v torek, 6. novembra 2018, s pričetkom ob 9.00 v Zbornični dvorani na rektoratu UL v Zbornični dvorani.

Namen delavnice je ozavestiti o pomembnosti industrijske lastnine in opremiti raziskovalce in študente z vsemi potrebnimi informacijami, ki jim bodo pomagale unovčiti njihovo znanje in potencialne inovacije.

Udeležba je brezplačna, na dogodek pa se je potrebno predhodno prijaviti, saj bo število mest omejeno.

Vljudno vabljeni!