Datum objave: 26.02.2019

Regionalne gospodarske zbornice so v sodelovanju z Gospodarsko zbornico Slovenije (GZS) objavile regionalne razpise za inovacije 2019. Zainteresirani lahko v letu 2019 prijavijo inovacijo, ki je bila na trg prvič vpeljana oz. prvič uporabljena v proizvodnem/poslovnem procesu v obdobju 1. 1. 2017 do 31. 3. 2019. Vljudno vabimo raziskovalce Univerze v Ljubljani, ki ste v tem obdobju v sodelovanju s podjetji razvili inovacijo, da se prijavite na razpis (kot fakulteta/akademija ali skupaj z vašim partnerskim podjetjem).

Letošnji inovacijski izziv: Inovacije razvite v sodelovanju z raziskovalno organizacijo

Na razpis se lahko prijavijo gospodarske družbe, podjetja, samostojni podjetniki, posamezniki, samostojni inovatorji in druge organizacijske oblike. Cilj priznanj je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva.

Zakaj se prijaviti na razpis?

• promocija preko GZS v Sloveniji
  • promocija v tujini (preko povezav GZS v tujini)
  • priznanja inovatorjem in podjetjem
  • medijska odmevnost na regionalni in nacionalni ravni