Datum objave: 23.04.2019

EIT Health je neodvisna institucija EU, ki s sredstvi iz programa Obzorje 2020 in drugih virov spodbuja podjetništvo in inovacije na področju zdravja ter aktivnega staranja.

V okviru regionalne inovacijske sheme (RIS) in v sodelovanju z Ljubljanskim univerzitetnim inkubatorjem (EIT Health RIS Hub) želijo spodbuditi lokalno inovacijsko okolje s financiranjem projektov, v katerih sodelujeta:

• akademski partner (visokošolska institucija oz. z njo povezana raziskovalna skupina)
  • in neakademski partner (podjetje, bolnišnica, občina, nevladna organizacija ali drug deležnik z zdravstvenega področja)

Projekti morajo izkazovati jasno inovativnost in tržni potencial ter dosegati vsaj raven 3 (proof of concept) po CIMIT metodologiji.

Več o razpisu najdete tukaj.

Rok za prijavo: 31. maj 2019

Pisarna za prenos znanja – dodajamo vrednost vašemu znanju

EIT Health