Datum objave: 10.05.2019

Vabljeni na informativni dan magistrskega programa Kognitivna znanost, ki bo v torek, 11. junija 2019, ob 15. uri v veliki predavalnici na Vegovi 4 v prostorih Pedagoške fakultete Univerze v Ljubljani (vhod z dvorišča za stavbo).

V uvodu bo na kratko predstavljena kognitivna znanost – interdisciplinarno raziskovanje duševnosti, ki združuje nevroznanost, psihologijo, jezikoslovje, filozofijo in umetno inteligenco. Glavni del predstavitve pa bo namenjen interdisciplinarnemu programu druge stopnje Kognitivna znanost, ki se izvaja v okviru štirih članic Univerze v Ljubljani, in sicer Medicinske fakultete, Filozofske fakultete, Fakultete za računalništvo in informatiko ter Pedagoške fakultete in je del mednarodnega programa MEi:CogSci, ki poteka na štirih evropskih univerzah.

Predavatelji in študenti kognitivne znanosti vam bodo na voljo za vprašanja povezana s študijem in področjem kognitivne znanosti.

Informativni dan interdisciplinarnega študijskega programa druge stopnje Kognitivna znanost