Datum objave: 30.05.2019

Karierni centri Univerze v Ljubljani od 26. do 30. avgusta 2019 organizirajo brezplačno poletno šolo za dijake »Več kot 360 priložnosti, ki čakajo nate«. Ta bo tudi v letošnjem letu omogočila dijakom iz vse Slovenije, da spoznajo svoje interese, talente, osebnostne lastnosti, vpisni postopek, poklice prihodnosti, možnost mednarodnih izmenjav in štipendij, fakultete, akademijo ter različna podjetja in organizacije.

Na letošnji poletni šoli sodeluje 16 fakultet in ena akademija Univerze v Ljubljani (UL) ter 12 podjetij in organizacij. Dijaki bodo lahko prek aktivne udeležbe odkrivali, kaj določen študijski program nudi in kakšne poklice lahko z določeno izobrazbo opravljajo v praksi. Program je zasnovan široko (dogodki potekajo vzporedno) in upamo, da bo tako še bližje dijakom ter da bodo s pomočjo poletne šole lažje izbrali med več kot 360 odličnimi priložnostmi UL.

Poznate dijakinjo ali dijaka, ki se odloča glede izbire študija? Povabite ga na poletno šolo.
Več informacij najdete na spletni strani ali Facebook strani Kariernih centrov Univerze v Ljubljani.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Za lažjo in boljšo izbiro